— Aktuality —
 

30.6.2019 byl v 15.43 vyhlášen poplach naší jednotce. Jednalo se o ulomenou větev ze stromu, která poškodila zaparkované vozidlo a část větve zůstalo na elektrickém vedení. Jednotka vyjela v počtu 1+3, větev byla odklizena a jednotka se vrátila zpět na základnu.

15.6.19 se naše jednotka účastnila okrskové soutěže, která se konala v Oldřichově v Hájích. Soutěž je okrsků Chrastavy a Hrádku n/N. Účast byla menší, ale i tak bylo 7 jednotek mužů a 2 jednotky žen. Naše jednotka skončila na 4. místě a pohár za první místo odvezla Nová Ves. 👍

V noci z pondělí na úterý byl silný vítr a déšť. V 6.27 h byl naší jednotce vyhlášen poplach na neprůjezdnou silnici směr Hrádek n/N. Jednalo se o 3 spadlé stromy. Vše bylo odstraněno a po hodině se jednotka vrátila zpět na základnu. Jednotka vyjela 1+2.

V sobotu 8.6. byl naší jednotce v 15 hodin vyhlášen poplach. Jednalo se o odstranění nalomeného stromu, který byl nakloněn na elektrické vedení. Vše se muselo řezat z plošiny, která přijela z HZSLK. Jednotka vyjela v počtu 1+3.

Dne 9.5.19 v 13.37 h byl naší jednotce vyhlášen poplach. Jednalo se o záchranu osoby zavalenou stromem v lese směrem na Buk republiky. Jednotka vyjela v počtu 1+2.

V pátek nám 3.5.19 v 17 hodin byl vyhlášen poplach. Tématem cvičení byla likvidace ropné látky v řece Nise. Tohoto cvičení se účastnily jednotky HZSLK Liberec, Hrádek n/N a Bílý Kostel n/N.

SDH Bílý Kostel nad Nisou
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!